Среда , Март 27 2019
Лента
Харьков LIVE / Интересный Харьков / Адвокат по податкових справах — професійна підтримка бізнесу експертами компанії «Слинько та партнери»
Screenshot_15

Адвокат по податкових справах — професійна підтримка бізнесу експертами компанії «Слинько та партнери»Податкова допомога для усіх видів бізнесу

Ведення підприємницької діяльності будь-якого масштабу пов’язано із пильним контролем за надходженням й витратами коштів з боку державних фіскальних органів, в процесі перевірки якими досить часто виникають суперечливі висновки, необґрунтовані та незаконні рішення. Використовуючи досвід 25-річної практики у сфері права, адвокати «Слинько та партнери» (slinko.com.ua) готові відстоювати інтереси підприємця у досудовому та судовому порядку, оскарживши податкове повідомлення-рішення та дії представників фіскальних служб.

Опції комплексного адвокатського захисту у податкових спорах

Кваліфікований та досвідчений податковий адвокат компанії «Слинько та партнери» допоможе у проведенні оцінки й вибору необхідного інструменту захисту та протидії. Наші спеціалісти готові:

· проаналізувати податкову документацію організації на її відповідність вимогам правового поля;

· проконсультувати у виборі відповідної системи оподаткування;

· прояснити особливості податкового планування та оптимізації;

· провести експертизу потенційних ризиків після укладення нових бізнесових договорів;

· сформувати відповіді на запити фіскальних органів або ж оскаржити їх;

· організувати юридичний супровід при перевірках податковими службами або ж оскаржити сам наказ про їх проведення;

· ініціювати податковий спір з метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності фіскальних служб;

· підготувати увесь спектр документів у ході розгляду спору: заяву, скаргу, позов, клопотання та ін.;

· відстояти інтереси підприємства у кримінальному провадженні — адвокат з податкових злочинів обере оптимальний правовий інструмент для організації захисту в судовому органі.

Чому Ви нам довіряєте?

Податкова допомога спеціалістів компанії «Слинько та партнери» ґрунтується на пріоритеті клієнтських інтересів та концентрації усього набутого досвіду на подолання спорів з максимально успішним результатам.

Найбільш ефективні для клієнта рішення були досягнуті у 93% усіх податкових справ, з якими зверталися до нас підприємці. Адвокат по податкових справах оперативно підключається до розв’язання проблеми та перебуває на зв’язку із клієнтом 24/7 для надання кваліфікованої допомоги у найнепередбачуванішому випадку.

  • Интересно (3)
  • Полезно (1)
  • Нормально (0)
  • Скучно (0)
  • Бред (0)


Наши партнеры