Суббота , Апрель 20 2019
Лента
Харьков LIVE / Новости / Харківські медики роздали 27 мільйонів на обладнання для лікарень області
68422

Харківські медики роздали 27 мільйонів на обладнання для лікарень областіКомунальний заклад охорони здоров’я «Обласна дитяча клінічна лікарня № 1» (м. Харків) 21.03.2018р. у системі «Прозорро» оголосив інформацію про проведення торгів на закупівлю «візуалізаційного обладнання для потреб медицини… (мамографічні апарати, обладнання з використанням ультразвуку)» за 2 лотами, на очікуваною вартість 27 млн. грн.

15.05.2018 р. між переможцем торгів по двом лотам Фірмою «Радмір» Дочірнє підприємство АТ НДІРВ (м. Харків) та Лікарнею укладено відповідні договори на 6 млн. грн. та 20,35 млн. грн.

Сума угод на 2,4% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 27 млн. грн.

При цьому, власники начебто вітчизняного виробника Фірми «Радмір» ДП АТ НДІРВ для виробництва медичного обладнання закуповують його складові шляхом проведення протиправних схем у зовнішньоекономічних операціях через підконтрольні підприємства країни агресора – Російської Федерації: ООО «Медпостав», ООО «Медснабсервис», ООО «Техприборсервис», де самі є засновниками.

За допомогою використання таких схем по ввезенню складових медичного обладнання формується завищена ціна та стає можливим заволодіння бюджетними коштами.

Цікаво, що у торгах по двом лотам також брало участь лише ТОВ «Квант ЛТД» (м. Харків) підконтрольне Коляді О.М., фірми якого є фігурантами ряду кримінальних проваджень пов’язаних з використанням схем по розтраті та привласненню бюджетних коштів, а також податкових та судових справ у зв’язку з проведенням фінансово-господарських операцій з підприємствами, що мають ознаками фіктивності та ризикованості. При цьому, за результатами аналізу у системі «Прозорро», Фірма«Радмір» Дочірнє підприємство АТ НДІРВ та ТОВ «Квант ЛТД» (в тому числі ТОВ «Квант С», ТОВ «ЗРО Квант», ТОВ «Індіс» та інші) неодноразово підтримували один одного під час участі в торгах за основними видами своєї діяльності.

  • Интересно (0)
  • Полезно (0)
  • Нормально (0)
  • Скучно (0)
  • Бред (0)


Наши партнеры